HOME      |       TELEFONI      |      INTERNET       |      RRETH NESH       |       KONTAKT

INTERNET
 
RRETH NESH
Mirėsevini nė Ertil-Net
Ertil-NET ISP ėshtė kompania qė sjell nė tregun Shqiptar shėrbimet e internetit, me njė cilesi tė lartė dhe mbulim tė gjerė.

Ertil-Net  ėshtė themeluar ne vitin 2019

Ne operojme ne Korce , Komuna Pirg.

Jemi te hapur pėr bashkėpunim me tė gjitha firmat nė kėto fusha brenda dhe jashte vendit.

     
INTERNET       |      RRETH NESH      |       KONTAKT

ERTIL-NET